אודות

שרקו – אופנועי השטח הטובים בעולם

 
שרקו הינו מותג אופנועי שטח אירופאי מוביל שנוסד בשנת 1998. משרדי החברה וההנהלה הראשית יושבים בעיר נים שבצרפת ולחברה 2 מפעלים באירופה: המפעל הספרדי בברצלונה אחראי על אגף הטריאל, והמפעל הצרפתי (נוסד 2003) מתמחה בסגמנט אופנועי האנדורו.
 
אופנועי שרקו משווקים בישראל ע"י ה.מ. מוטורס החל משנת 2013. נכון להיום (2019) שרקו הינו מותג גדל ומתפתח באופן משמעותי וצמיחתו מלווה בפירסום עולמי רב. בישראל נחשבים אופנועי שרקו לאמינים מאד, מובילים בתחומם, וחוג הלקוחות נחשב למעגל לקוחות יציב, איתן ונאמן למותג.
 
אופנועי שרקו, האנדורו והטריאל, נחשבים לטובים מסוגם בעולם. שרקו מציעים מנעד דגמים עשיר הפונה לליבו של קהל רוכבי האנדורו החובבים והמקצוענים (אך לא למתחילים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם השטח) ומציע התאמות ופתרונות של איכות למגוון קהלים רחב. המפעל עובד בקונספט חצי-תעשייתי ובהקשר זה חשוב להבין כי האופנועים אינם מיוצרים בסרט נע המוני: כל אופנוע שרקו הוא אחד ויחיד המיוצר גם בעבודת יד!

 

איכות המוצרים של שרקו נובעת מהניסיון העצום והמוצלח של דגמי המפעל במרוצים העולמיים, החל מטריאל דרך אקסטרים אנדורו וכלה בראלי הדקאר, ניסיון המתבטא במוצרי שטח טהורים המתוכננים מהבורג הראשון לרכיבת אנדורו מקצועית. כאמור, שורשי אופנועי האנדורו של שרקו מצויים בטריאל ולא במוטוקרוס ומכאן האיזון המעולה של שרקו בין זריזות לשליטה ומכאן - לביטחון.

אופנועי שרקו מצויידים במיטב הטכנולוגיה המתבטאת בגל ארכובה מסתובב לאחור (תורם לזריזות בפניות) הזרקת דלק ממוחשבת, שלדות מדוייקות בעלות איזון וחלוקת משקל מיטבית, מיתלים מתוצרת ווייט-פאוור (WP) עם רכיבים פנימיים והידראוליקה ייחודיים לשרקו האחראיים על ספיגת ושיכוך זעזועים ומעניקים שליטה, ביטחון ושקט נפשי ברכיבה. 

כדי להבטיח התאמה מלאה לכל רוכב, לכל מבנה גוף, ייעוד, תוואי שטח, סגנון, תחרות וקטגוריה, אנו מציעים לרוכבי השטח בישראל מגוון אופנועי אנדורו וטריאל, שתיים וארבע פעימות. ניתן לבחור בין דגמי הבסיס – "רייסינג" - של שרקו המהווים כיום את התמורה הטובה ביותר לכסף בשוק אופנועי השטח בעולם, ואילו לרוכבים המקצועיים ביותר אנו מציעים את אופנועי ה"פקטורי" הזהים במפרט הטכני לאופנועים של אלופי העולם מקבוצת שרקו.
 

"שרקו – צובעים את השטח בכחול!"

1999


15/02/1999: First 0001 SHERCO ST 2.5 motorcycle sold at Swiss Trial
 

​Jarvis wins the SSDT with the first 250 Sherco Bultaco.