רכישה של אופנוע שטח מחייבת הבנה מעמיקה כלפי המאפיינים השונים של סוג אופנוע זה, כמו גם מיומנות גבוהה של הרוכב עצמו. כמו כן, אופנוע שטח בניגוד לאופנוע רגיל אשר נועד לנסוע בכביש רגיל, הוא נועד לרכיבה באזורים מיוחדים, בדרכים לא סלולות וכדומה. בעקבות כך, האופנוע בנוי באופן שונה, במשקל נמוך יותר ביחס לאופנוע רגיל. למעשה, המשקל הנמוך של האופנוע מעניק לו יציבות מקסימלית ותנועה חלקה בתנאי השטח. בנוסף, אופנוע שטח בנוי כך שהוא יכול להתגבר על מגוון מהמורות. שרקו הינו חברה ומותג אופנועי שטח מקצועיים ואיכותיים ומתמחים בשירותים שונים של אופנוע שטח למכירה, אופנוע שטח למתחילים, אופנוע שטח מקצועי ועוד סוגים שונים.

אופנוע שטח למכירה

אופנועי שטח מתאפיינים במבנה פשוט, גלגלים גדולים ויציבים אשר בהם קיימים חריצים עמוקים אשר נועדו להגביר באופן משמעותי את האחיזה של האופנוע בקרקע. כאשר מחפשים אופנוע שטח למכירה חשוב להכיר את מירב המאפיינים של האופנוע, ולהחזיק מיומנות וניסיון. כמו כן, ישנם סוגים שונים של אופנועי שטח, חלקם מתאימים למסלולים סגורים, חלקם למסלולים טבעיים, כאשר אופנוע גדול בדרך כלל יעניק יציבות גדולה יותר, ויאפשר לרוכב ליהנות מיתרון משמעותי.

אופנוע שטח למתחילים

אופנוע שטח למתחילים נועד עבור רוכבים מתחילים אשר שואפים להגיע אל השטח ולרכב. ההמלצה היא להתחיל דווקא עם אופנוע שטח קטן מימדים, ולהתקדם עד צבירה של ביטחון וניסיון. כמו כן, חשוב במיוחד להתאים את סוג האופנוע לצרכים, לסוג השטח, להעדפות וכמובן לרמת הניסיון האישית. שרקו הינו מותג איכותי ובעל ותק רב שנים, אשר מתמחה במכירה של אופנועי שטח מן הטובים הקיימים בשוק כיום.

אופנוע שטח מקצועי

אופנוע שטח מקצועי נועד עבור רוכבים מנוסים, אשר מכירים היטב את סוג אופנוע זה, בעלי ניסיון ומיומנות, ויודעים בדיוק מה הם רוצים, מה הם הדרישות והצרכים שלהם. בדרך כלל, נהוג להתחיל עם אופנוע של 125 סמ״ק, כאשר עם הזמן ניתן לעבור לאופנוע מפואר וחזק יותר. על מנת לבחור נכון, חשוב להתייעץ ולקבל שירות מחברה מקצועית, איכותית, ובעלת ידע מעמיק ורחב בתחום האופנועים אשר יכולה להמליץ ולהתאים את האופנוע המושלם לכל רוכב, בהתאם לרמת המיומנות שלו והצרכים. שרקו מתמחים באופנועי שטח אירופאים ושמחים לעמוד מאחורי קהל לקוחות מרוצה.