הקטנוע החשמלי נחשב לחדש בישראל, אך בסין הוא נמצא בשימוש על-ידי מיליוני אנשים כבר למעלה משני עשורים. מה מיוחד בקטנועים חשמליים? קטנוע המונע על-ידי חשמל הוא חסכוני יותר מכל קטנוע אחר וקל להטעין את הסוללה שלו בשונה משימוש בדלק. בנוסף, הקטנועים הללו מפחיתים את זיהום האוויר הנוצר מקטנועים הפועלים על מנוע בנזין.

קטנוע חשמלי למכירה

היום ניתן לקנות בישראל קטנוע חשמלי של המותגים הגדולים ביותר. החברות אשר משווקות את הקטנועים בארץ הן יבואניות קטנועים רשמיות. יש מספר דגמים איכותיים של קטנועים עם מנוע חשמלי וניתן לראות שימוש רב בקטנועים הללו בחברת שעוסקות במשלוחים. חברות למשלוחי פיצות וסוגי מזון מהיר אחרים משתמשות בקטנועים הללו על בסיס יומי וכך חוסכות בדלק ובזיהום אוויר.

יבואן אופנועים למשלוחים

אופנועים המיועדים למשלוחים משמשים חברות רבות ובזכותם ניתן לתפעל מערך משלוחים מהיר ויעיל. בשנים האחרונות פותחו אפליקציות רבות המאפשרות הזמנת משלוח מהיר הביתה בצורה קלה וללא צורך בשיחת טלפון עם נציג. בעקבות זאת נוצר ביקוש רב למשלוחים בתחומים רבים כגון שילוח מזון, מסמכים, ספרים, מוצרי חשמל ומתנות.

יבואן אופנועים למשלוחים נדרש לספק ללקוחות שלו גם קטנועים עם מנוע חשמלי המתאימים למשלוחים בתוך הערים גדולות.

אופנועים יד שניה

בכדי שחברת משלוחים תוכל להוזיל את עלות רכישת הקטנועים למשלוחים היא יכולה לפנות לחנות אופנועים יד שניה ולקבל הנחה משמעותית על רכישת הקטנועים המיועדים במיוחד למשלוחים.

קטנועים חשמליים של חברת ה.מ. מוטורס

חברת ה.מ. מוטורס מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ קטנועים חשמליים איכותיים מהמותגים החזקים ביותר בשוק. הקטנועים של חברת ה.מ. מוטורס עוברים בדיקות על-ידי צוות החברה בכדי לוודא שהחברה מוכרת את הקטנועים האיכותיים ביותר. אם אתם בעלי עסק שזקוק לקטנועים למשלוחים, כדאי לכם לבחור בקטנועים עם מנוע חשמלי ולחסוך את ההוצאה הגבוהה על דלק. אם אתם אנשים פרטיים המעוניינים להיות ניידים בצורה חסכונית ויעילה, קטנוע המונע על-ידי חשמל זה הפתרון האידאלי בשבילכם. חברת ה.מ. מוטורס מציעה לכם לקבוע פגישת ייעוץ ולהכיר את הקטנועים שהחברה מציעה. תוכלו לבחור קטנוע או אופנוע מהמבחר שמציעה החברה ולהיות בטוחים שאתם מחזיקים ברכב דו-גלגלי הטוב ביותר עבורכם.